technika | tempera/karton |
rozměr díla cm | 39x57 |
datace | 1963? |
rám | ano |
id | 6000577 |
kombinovaná technika na kartonu, Zátiší se pstruhy, signováno pod paspartou a na paspartě datace 63 nebo 65, rozměr 39 x 57 cm, původní Součkův rám, rámováno 57 x 74 cm, konzultováno se Součkovým žákem akademickým malířem A. Langem