#10

Karel (Bor) Souček 1915-1982

Karel (Bor) Souček 1915-1982
Karel (Bor) Souček 1915-1982
Karel (Bor) Souček 1915-1982
Karel (Bor) Souček 1915-1982
Karel (Bor) Souček 1915-1982
Karel (Bor) Souček 1915-1982
#10

Karel (Bor) Souček 1915-1982

1 limit
973 zobrazení
1 500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 800 Kč
29. 6. 2016 20:05

tempera/karton
rozměr díla cm
39x57
datace
1963?
ano
id
6000577

kombinovaná technika na kartonu, Zátiší se pstruhy, signováno pod paspartou a na paspartě datace 63 nebo 65, rozměr 39 x 57 cm, původní Součkův rám, rámováno 57 x 74 cm, konzultováno se Součkovým žákem akademickým malířem A. Langem