technika | olej/plátno |
rozměr díla cm | 57x73 |
datace | 1938 |
rám | ano |
id | 6000569 |
olej na plátně, sign. PD, datováno 38, Květina ve Váze, pozdější rám, 58x73cm, rám 71x86cm
technika | olej/plátno |
rozměr díla cm | 57x73 |
datace | 1938 |
rám | ano |
id | 6000569 |