#14

Randa Karel 1912-1993

Randa Karel 1912-1993
Randa Karel 1912-1993
Randa Karel 1912-1993
Randa Karel 1912-1993
Randa Karel 1912-1993
Randa Karel 1912-1993
#14

Randa Karel 1912-1993

1 limit
1206 zobrazení
1 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 800 Kč
29. 6. 2016 20:05

olej/plátno
rozměr díla cm
57x73
datace
1938
ano
id
6000569

olej na plátně, sign. PD, datováno 38, Květina ve Váze, pozdější rám, 58x73cm, rám 71x86cm