Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#15
Bouše Zdeněk 1928-1997
#15
Bouše Zdeněk 1928-1997
1037 zobrazení
1 500 Kč
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05
5. eAukce - Obrazy, grafiky, plastiky, rámy, užité umění
Aukční katalog
pastel
rozměr díla cm
50x70
datace
1986
ano
id
6000562
pastel na kartonu, sign LD, datováno 86, Žena v klobouku, 50x70cm, rámováno 70x89cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript