Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#16
2
Schneiderka Alois 1896-1958
#16
2
Schneiderka Alois 1896-1958
1000 zobrazení
2 750 Kč
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 450 Kč
29. 6. 2016 20:05
5. eAukce - Obrazy, grafiky, plastiky, rámy, užité umění
Aukční katalog
pastel
rozměr díla cm
24x40
ano
id
6000561
pastel na papíře, Dubrovník, sign. LD, 25x40cm, rámováno 30x44cm, rám poškozen
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript