#16

Schneiderka Alois 1896-1958

Schneiderka Alois 1896-1958
Schneiderka Alois 1896-1958
Schneiderka Alois 1896-1958
Schneiderka Alois 1896-1958
Schneiderka Alois 1896-1958
#16

Schneiderka Alois 1896-1958

1000 zobrazení
2 750 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 450 Kč
29. 6. 2016 20:05

pastel
rozměr díla cm
24x40
ano
id
6000561

pastel na papíře, Dubrovník, sign. LD, 25x40cm, rámováno 30x44cm, rám poškozen