Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#18
3
Solovjev Arkadij 1902-1948
#18
3
Solovjev Arkadij 1902-1948
1 limit
1198 zobrazení
4 100 Kč
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
29. 6. 2016 20:05
5. eAukce - Obrazy, grafiky, plastiky, rámy, užité umění
Aukční katalog
olej/plátno
rozměr díla cm
65x80
ano
id
6000559
olej na plátně, sign. LD, Lesní tůň, rozměr 65x80cm, blondel rám 83x100cm - rám poškozen
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript