#18

Solovjev Arkadij 1902-1948

Solovjev Arkadij 1902-1948
Solovjev Arkadij 1902-1948
Solovjev Arkadij 1902-1948
Solovjev Arkadij 1902-1948
Solovjev Arkadij 1902-1948
#18

Solovjev Arkadij 1902-1948

1 limit
1198 zobrazení
4 100 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
29. 6. 2016 20:05

olej/plátno
rozměr díla cm
65x80
ano
id
6000559

olej na plátně, sign. LD, Lesní tůň, rozměr 65x80cm, blondel rám 83x100cm - rám poškozen