technika | litografie |
rozměr díla cm | 29x29 |
rám | ano |
id | 6000566 |
barevná litografie, Chrám sv. Víta, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 29x29cm, rámováno 52x62cm, rám poškozen
technika | litografie |
rozměr díla cm | 29x29 |
rám | ano |
id | 6000566 |