#5

Röhling Vladislav 1878 - 1949

Röhling Vladislav 1878 - 1949
Röhling Vladislav 1878 - 1949
Röhling Vladislav 1878 - 1949
Röhling Vladislav 1878 - 1949
Röhling Vladislav 1878 - 1949
#5

Röhling Vladislav 1878 - 1949

875 zobrazení
450 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05

litografie
rozměr díla cm
29x29
ano
id
6000566

barevná litografie, Chrám sv. Víta, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 29x29cm, rámováno 52x62cm, rám poškozen