technika | litografie |
rozměr díla cm | 29x29 |
rám | ano |
id | 6000565 |
barevná litografie, Kostel sv. Mikuláše, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 29x29cm, rámováno 52x62cm, rám poškoz
technika | litografie |
rozměr díla cm | 29x29 |
rám | ano |
id | 6000565 |