technika | lept |
rozměr díla cm | 23x23 |
rám | ano |
id | 6000564 |
lept na papíře, Kostel sv. Mikuláše, 18/100, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 23x33cm, rámováno 26x37cm
technika | lept |
rozměr díla cm | 23x23 |
rám | ano |
id | 6000564 |