#7

Röhling Vladislav 1878 - 1951

Röhling Vladislav 1878 - 1951
Röhling Vladislav 1878 - 1951
Röhling Vladislav 1878 - 1951
Röhling Vladislav 1878 - 1951
Röhling Vladislav 1878 - 1951
#7

Röhling Vladislav 1878 - 1951

926 zobrazení
450 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05

lept
rozměr díla cm
23x23
ano
id
6000564

lept na papíře, Kostel sv. Mikuláše, 18/100, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 23x33cm, rámováno 26x37cm