Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#8
Röhling Vladislav 1878 - 1952
#8
Röhling Vladislav 1878 - 1952
907 zobrazení
450 Kč
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05
5. eAukce - Obrazy, grafiky, plastiky, rámy, užité umění
Aukční katalog
lept
rozměr díla cm
18x15
ano
id
6000563
lept na papíře, Hradčany, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 18x15cm, rámováno 25x26,5cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript