#8

Röhling Vladislav 1878 - 1952

Röhling Vladislav 1878 - 1952
Röhling Vladislav 1878 - 1952
Röhling Vladislav 1878 - 1952
Röhling Vladislav 1878 - 1952
Röhling Vladislav 1878 - 1952
Röhling Vladislav 1878 - 1952
#8

Röhling Vladislav 1878 - 1952

907 zobrazení
450 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05

lept
rozměr díla cm
18x15
ano
id
6000563

lept na papíře, Hradčany, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 18x15cm, rámováno 25x26,5cm