#9

Paldus Jindřich

Paldus Jindřich
Paldus Jindřich
Paldus Jindřich
Paldus Jindřich
Paldus Jindřich
Paldus Jindřich
#9

Paldus Jindřich

1554 zobrazení
500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05

olej/karton
rozměr díla cm
48x33
ano
id
6000578

akademický malíř, olej na kartonu, Krajina, sign. PD, rozměr 48x33cm, rámováno 57x42cm