Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#9
Paldus Jindřich
#9
Paldus Jindřich
1554 zobrazení
500 Kč
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05
5. eAukce - Obrazy, grafiky, plastiky, rámy, užité umění
Aukční katalog
olej/karton
rozměr díla cm
48x33
ano
id
6000578
akademický malíř, olej na kartonu, Krajina, sign. PD, rozměr 48x33cm, rámováno 57x42cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript