rozměr díla cm | 10 x 7 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Stanislav Hlinovský, signováno PD
rozměr díla cm | 10 x 7 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |