rozměr díla cm | 10 x 10 cm |
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1985 |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Birhanzl, signováno PD
rozměr díla cm | 10 x 10 cm |
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1985 |
stav díla | dobrý |