rozměr díla cm | 6 x 10 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Evžen Wichterle, signováno PD
rozměr díla cm | 6 x 10 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |