#114

Kulhánek Oldřich 1940 - 2013

Kulhánek Oldřich 1940 - 2013
Kulhánek Oldřich 1940 - 2013
Kulhánek Oldřich 1940 - 2013
#114

Kulhánek Oldřich 1940 - 2013

Kulhánek Oldřich
5 limitů
849 zobrazení
1 500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 25 Kč
30. 6. 2016 20:05

rozměr díla cm
9,5 x 21 cm
adjustace
volný list
rok vzniku
1987
dobrý
provenience
soukromá sbírka

volný grafický list, ex libris L. OK 1987, signováno UD