rozměr díla cm | 9,5 x 21 cm |
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1987 |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris L. OK 1987, signováno UD
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1987 |
stav díla | dobrý |