rozměr díla cm | 3, 5 x 7 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris M. Kyselák, signováno PD
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |