rozměr díla cm | 7,6 x 13 cm |
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1977 |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Johan Souverein, signováno PD
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1977 |
stav díla | dobrý |