rozměr díla cm | 8,1 x 13,5 |
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1963 |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Lumír Randýsek, signováno PD
rozměr díla cm | 8,1 x 13,5 |
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1963 |
stav díla | dobrý |