Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#13
Fiala Václav 1896 - 1980
#13
Fiala Václav 1896 - 1980
Fiala Václav
712 zobrazení
25 Kč
Aukční galerie SB-ART
30. 6. 2016 20:05
6. eaukce - Grafika, Ex libris, P.F. ze sbírky malíře sběratele Lubomíra Pěknice
Aukční katalog
rozměr díla cm
10 x 5 cm
adjustace
volný list
dobrý
provenience
soukromá sbírka
volný grafický list, Vladimír I., signováno PD
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript