rozměr díla cm | 9 x 7 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Eduard Horn, signováno VD
rozměr díla cm | 9 x 7 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |