#146

Bouda Cyril 1901-1984

Bouda Cyril 1901-1984
Bouda Cyril 1901-1984
Bouda Cyril 1901-1984
#146

Bouda Cyril 1901-1984

Bouda Cyril
735 zobrazení
25 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
30. 6. 2016 20:05

rozměr díla cm
14,4 x 20,5 cm
adjustace
volný list
rok vzniku
1982
dobrý
provenience
soukromá sbírka

volný grafický list, ex libris Don Quijote, signováno v kameni PD