rozměr díla cm | 14,4 x 20,5 cm |
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1982 |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Don Quijote, signováno v kameni PD
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1982 |
stav díla | dobrý |