rozměr díla cm | 8 x 9 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris František Rybář, signováno PD
rozměr díla cm | 8 x 9 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |