rozměr díla cm | 9,3 x 15 cm |
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1956 |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Jiří Siblík, signováno PD
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1956 |
stav díla | dobrý |