rozměr díla cm | 10,8 x 13,5 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Klemens Raczak, signováno PD
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |