rozměr díla cm | 12,8 x 16,4 |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris J. Mauer, signováno PD, číslováno 49/100
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |