rozměr díla cm | 14,5 x 10,9 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Dr. J. Vitáček, signováno UD
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |