rozměr díla cm | 12,4 x15 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Svetozar Pantůček, signováno PD, číslováno 29/50
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |