rozměr díla cm | 14,5 x 11,7 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris V.M., signováno PD, číslováno 152/200
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |