rozměr díla cm | 15,1 x 23 |
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1947 |
stav díla | mírně natrženo |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, Z knih o přírodě Heleny Hradečné, signováno v kameny PD, mírně natrženo
rozměr díla cm | 15,1 x 23 |
adjustace | volný list |
rok vzniku | 1947 |
stav díla | mírně natrženo |