rozměr díla cm | 20, 5 x 14, 5 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Mirro Pegrassi, litografie, signováno a datováno na zadní straně PD
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |