#54

Konůpek Jan 1883 -1950

Konůpek Jan 1883 -1950
Konůpek Jan 1883 -1950
Konůpek Jan 1883 -1950
#54

Konůpek Jan 1883 -1950

Konůpek Jan
1 limit
829 zobrazení
45 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 25 Kč
30. 6. 2016 20:05

rozměr díla cm
20, 5 x 14, 5 cm
adjustace
volný list
dobrý
provenience
soukromá sbírka

volný grafický list, ex libris Mirro Pegrassi, litografie, signováno a datováno na zadní straně PD