rozměr díla cm | 14,7 x 20,6 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Helena Knoblochová, signováno PD
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |