#7

Knobloch Bohuslav 1924 -1998

Knobloch Bohuslav 1924 -1998
Knobloch Bohuslav 1924 -1998
Knobloch Bohuslav 1924 -1998
#7

Knobloch Bohuslav 1924 -1998

Knobloch Bohuslav
1 limit
806 zobrazení
45 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 25 Kč
30. 6. 2016 20:05

rozměr díla cm
14,7 x 20,6 cm
adjustace
volný list
dobrý
provenience
soukromá sbírka

volný grafický list, ex libris Helena Knoblochová, signováno PD