rozměr díla cm | 11, 5 x 6 cm |
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
volný grafický list, ex libris Ing. Jar. Schmied, signováno PD
adjustace | volný list |
stav díla | dobrý |