archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 21. 05. 2017 13:30
308
prodáno za: 180 000 CZK
vyvolávací cena: 80 000 CZK

13. Merta Jan (*1952)

Vozovka, 2005 / Roadway 2005 - olej, plátno, 45 x 55 cm, sign. na rubu Jan Merta, Vozovka, 2005; / Oil, canvas, 45 x 55 cm, sign. on the reverse of Jan Merta, Roadway, 2005;

Sál 180 000 CZK 21. 05. 2017 13:46:27
Sál 170 000 CZK 21. 05. 2017 13:46:22
Sál 160 000 CZK 21. 05. 2017 13:46:16
Sál 150 000 CZK 21. 05. 2017 13:46:14
Sál 140 000 CZK 21. 05. 2017 13:45:55
Sál 130 000 CZK 21. 05. 2017 13:45:42
Sál 120 000 CZK 21. 05. 2017 13:45:37
Sál 110 000 CZK 21. 05. 2017 13:45:30
Sál 100 000 CZK 21. 05. 2017 13:45:28
Sál 95 000 CZK 21. 05. 2017 13:45:26
Sál 90 000 CZK 21. 05. 2017 13:45:24
Sál 85 000 CZK 21. 05. 2017 13:45:23
Sál 80 000 CZK 21. 05. 2017 13:45:18