archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 21. 05. 2017 13:30
406
prodáno za: 110 000 CZK
vyvolávací cena: 38 000 CZK

5. Matal Bohumír (1922–1988)

Vzduch, 1980 / Air, 1980 - olej, dřevěná deska, autorský rám, 25 x 37 cm, sign. LD Matal 80; Provenience: Z pozůstalosti autora. / Oil, wood board, author's frame, 25 x 37 cm, sign. LD Matal 80; Provenance: From the Inheritance of the Author.

Sál 110 000 CZK 21. 05. 2017 13:40:27
Sál 100 000 CZK 21. 05. 2017 13:40:22
Sál 95 000 CZK 21. 05. 2017 13:40:18
Sál 90 000 CZK 21. 05. 2017 13:40:08
Sál 85 000 CZK 21. 05. 2017 13:40:04
Sál 80 000 CZK 21. 05. 2017 13:40:00
Sál 75 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:55
Sál 70 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:48
Sál 65 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:33
Sál 60 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:31
Sál 55 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:30
Sál 50 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:28
Sál 48 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:27
Sál 46 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:24
Sál 44 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:12
Sál 42 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:10
Sál 41 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:08
Sál 40 000 CZK 21. 05. 2017 13:39:03
Sál 38 000 CZK 21. 05. 2017 13:38:58