archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 21. 05. 2017 13:30
321
prodáno za: 36 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

6. Matal Bohumír (1922–1988)

Bez názvu, 1983 / Untitled, 1983 - olej, dřevěná deska, autorský rám, 23,5 x 11 cm,sign. LD Matal 83; Provenience: Z pozůstalosti autora. / Oil, wood board, author's frame, 23,5 x 11 cm, sign. LD Matal 83; Provenance: From the Inheritance of the Author.

6****0 36 000 CZK 21. 05. 2017 13:42:03
Sál 34 000 CZK 21. 05. 2017 13:42:01
6****0 34 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:30
Sál 32 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:29
6****0 30 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:27
Sál 28 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:25
6****0 26 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:19
Sál 24 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:16
6****0 24 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:13
Sál 22 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:11
Sál 20 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:07
6****0 19 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:04
Sál 18 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:04
6****0 17 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:00
Sál 16 000 CZK 21. 05. 2017 13:41:00
6****0 15 000 CZK 21. 05. 2017 13:40:48