vyvolávací cena:
20 000 CZK

Bez názvu (Spieltisch), 1963 - koláž, tuš, papír, rám, sklo, 18×24 cm, sign. PD AH 63

34 000 CZK
vyvolávací cena:
34 000 CZK

Bez názvu, 1970 - koláž, papír, pasparta, rám, sklo, 26,5×47 cm, sign. PD JK 70.

11 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Pes, 1965 - koláž, tuš, papír, rám, sklo, 13,5×12,5 cm, sign. PD AH 65

46 000 CZK
vyvolávací cena:
44 000 CZK

Bez názvu, 1972 - koláž, papír, pasparta, rám, sklo, 29×62,5 cm, sign. PD JK 72.

44 000 CZK
vyvolávací cena:
44 000 CZK

Bez názvu, 1972 - koláž, papír, pasparta, rám, sklo, 29×61 cm, sign. PD JK 72.

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Reliéf – Z cyklu stél - Československo, Brno, návrh a provedení O. Keithová kolem r. 1985, sklo..

80 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Proměna, 1975 - koláž, dřevěná deska, plexibox, 53×40 cm, sign. PD JK 75, na rubu J. Kolář 75..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Svatokrádežný les, 1970 - suchá jehla, karton, 55 ⁄ 99, pasparta, rám, sklo, 14,5×9,5 cm, sign. PD..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Svatokrádežný les, 1970 - suchá jehla, karton, 55 ⁄ 99, pasparta, rám, sklo, 15×9,5 cm, sign. PD..

120 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

Řeč klidu, 1976 - asambláž, objekt (schránka s proskleným odjimatelným víkem), 23,5×30,5×5 cm,..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Sedící – studie, 1959 - patinovaná sádra, výška 10 cm, šířka 11 cm, na dně rytá zn. Palcr 59,..

120 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Hlava, 1955 - bronzová plastika, výška 31,5 cm, rytá zn. Palcr 55.

12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

40 000 Carrés, 1971 - serigrafie, papír, 241/300, pasparta, rám, sklo, 80×80 cm, sign. PD tužkou..

35 000 CZK
vyvolávací cena:
29 000 CZK

Globe, 1973 - barevná serigrafie, papír, 56 ⁄ 250, pasparta, rám, sklo, 65×65 cm, sign. PD tužkou..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Op Art, 1973 - sítotisk na PVC fólii, 5 ⁄ 200, pasparta, rám, sklo, 59×59 cm,sign. UD Wilding 73

vyvolávací cena:
140 000 CZK

Metafyzické zátiší, 1998 - olej, plátno, rám, 85×140 cm, sign. PD Antonín STŘÍŽEK 1998

vyvolávací cena:
28 000 CZK

Věž, 1983 - sign. ROZSYPAL 1983, Čechy, návrh a provedení I. Rozsypal, barevné, opaxitové a..

vyvolávací cena:
120 000 CZK

Bez názvu - tuš, papír, pasparta, rám, sklo, 63×88 cm