6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Souprava sklenic na víno – 6 ks - rytá sign. Design R. Plesl, Čechy, návrh a výroba R. Plesl,..

vyvolávací cena:
110 000 CZK

Il corpo, 2008 - olej, plátno, 151×120 cm, sign. na rubu na plátně V. Novák 7 ⁄ 2008, Il Corpo, Tělo

vyvolávací cena:
65 000 CZK

Hlava, 2005 - olej, plátno, 60×60 cm, sign. na rubu na plátně V. Novák 10 ⁄ 2005, Hlava

vyvolávací cena:
60 000 CZK

Bez názvu, 1995 - serigrafie, papír, 21 ⁄ 35, pasparta, rám, sklo, 35×38 cm, sign. PD tužkou..

vyvolávací cena:
29 000 CZK

Bez názvu - barevná serigrafie, papír, rám, sklo, 44×90 cm, sign. PD Vasarely

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Bez názvu, 1970 - litografie, papír 78 ⁄ 200, pasparta, rám, sklo, 46×64 cm, sign. PD Peter..

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Abstraktní kompozice - serigrafie, papír, 130 ⁄ 150, pasparta, rám, sklo, 84×49 cm, sign. PD Lanskoy

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Křeslo Zahradní vajíčko - Německo, návrh P. Ghyzcy v r. 1968, polyuretanová skořepina, odnímatelný..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Stolek na květiny v bruselském stylu - zbytek papírové nálepky, Čechy, 60. léta 20. stol.,..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Soubor autorských fotografií – 9 ks - černobílá fotografie, pozdější zvětšeniny z původních..

65 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Originální návrh plakátu automobilu Tatra, 40. ⁄ 50. léta 20. století - tužka, tempera, papír,..

65 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK

Originální návrh plakátu automobilu Valuta, 50. léta 20. století - tužka, tuš, tempera, papír,..

35 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

Originální návrh plakátu motorky Jawa, 1959 - tempera, papír, rám, sklo, 65,5×90 cm

10 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Plakát motorky Jawetta Manet - barevný tisk, rám, sklo, 57,5×84 cm

vyvolávací cena:
48 000 CZK

Originální návrh plakátu automobilu Tatra, 50. léta 20. století - tužka, tuš, tempera, papír, rám,..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Tatraplán - původní originální sádrový model,52×13×19 cm

vyvolávací cena:
44 000 CZK

Psací souprava ve stylu Bauhaus – 5 ks - Německo, 30. léta 20. stol., niklovaná mosaz, stolní..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Funkcionalistický servírovací stolek - Čechy, 30. léta 20. stol., niklovaný obecný kov, původní..