vyvolávací cena:
18 000 CZK

Lustr rondokubistický - Čechy, kolem r. 1920, mosaz, vrstvené opálové sklo, pětiplamenný lustr s..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Secesní nástěnné zrcadlo - střední Evropa, počátek 20. stol., zlacený dřevěný rám, kovové pásy..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
6 500 CZK

Dámský uzamykatelný skicář - Čechy ⁄ Německo?, 20. léta 20. stol., funkční mosazné kování..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Horská krajina - olej, plátno, rám, 113×102 cm, sign. PD V. Procházka

vyvolávací cena:
30 000 CZK

Lesní interiér, 1927 - olej, plátno na kartonu, rám, sklo, 48×63,5 cm, sign. LD G. Macoun 1927

48 000 CZK
vyvolávací cena:
48 000 CZK

Letní krajina - olej, plátno, rám, sklo, 75×105 cm, sign. PD Panuška

vyvolávací cena:
37 000 CZK

Údolí s řekou - olej, plátno, rám, 46×56 cm, sign. PD Lolek St.

vyvolávací cena:
25 000 CZK

35 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

Vítěz - litá sign. J. Mařatka Prague, Čechy, patinovaný bronz, plastika mužského aktu s vavřínovou..

25 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Interiér lesa - olej, plátno, rám, 60×80 cm, sign. PD Rom. Havelka

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Na Metuji - olej, plátno, rám, 44×60 cm, sign. LD tužkou Sitte, na rubu na pap. štítku Jindřich..

38 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Podhradí, 1933 - olej, plátno, rám, sklo, 86×89 cm, sign. PD Rom. Havelka 1933, UD na rámu kovový..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Vinné sklípky - olej, karton, rám, 21,5×32,5 cm, sign. PD tužkou Fürst

22 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Dračí hrádek, 1908 - olej, lepenka, rám, 31×41 cm, sign. LD Panuška

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Josefa Váchala dokonalá magie budoucnosti, 1922 - barevný dřevoryt, papír, pasparta, rám, sklo,..

34 000 CZK
vyvolávací cena:
34 000 CZK

Nokturno, 1914 - akvatinta, papír, č. tisku 9, pasparta, rám, sklo , 17×17 cm, sign. PD tužkou..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Madla – 2 ks - Čechy, 10. ⁄ 20. léta 20. stol., litá leštěná mosaz, 2 ks, hladká válcová madla s..

8 500 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Stolička ke klavíru - Rakousko-Uhersko, 1. třetina 20. stol., tmavě lakované dřevo, kožený sedák,..