12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Velký svatební pohár - protektorátní punc pro cizí zboží 1941–1949, stříbro uvnitř a částečně..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Hradčany od Karlova mostu v zimě, 1919 - akvatinta, papír, pasparta, rám, sklo, 26×32 cm, sign. PD..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Z Nového světa v Praze, 1912 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 30×27 cm, sign. PD tužkou..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Zámecké schody v zimě, 1926 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 27×31 cm, sign. PD tužkou..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Náměstí v Kroměříži v zimě, 1925 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 29×34 cm,..

42 000 CZK
vyvolávací cena:
42 000 CZK

Domažlice - olej, plátno, rám, sklo, 60×90 cm, sign. PD Jaro Procházka, Domažlice

12 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Lokomotiva - olej, plátno na kartonu, rám, sklo, 50×70 cm, sign. PD Ronek

14 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Apsida Notre Dame v zimě, Paříž, 1924 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 31,5×45 cm,..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Rue Moufetard ráno, Paříž, 1922 - barevný lept, vernis mou, akvatinta, papír, pasparta, rám, sklo,..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Tržiště Socco v Tangeru, 1918 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 32,5×27,5 cm, sign. PD..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Ovocnářský stánek v Paříži, 1928 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 31,5×37 cm, sign. PD..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

70 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Mostar, 1933 - olej, plátno, rám, 90×90 cm, sign. PD Jos. Svoboda, 1933, Mostar

14 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Rue St. Denis, 1922 - barevný lept, papír, 32,5×39 cm, sign. PD tužkou T. F. Šimon, LD č. 208, UD..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Etažér - Německo, po r. 1920, chromovaná mosaz na ocelovém jádru, dubové dřevo s novou šelakovou..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Poutník - sign. Tockstein – Monal, Čechy, návrh J. Tockstein, citrínové sklo, štípané a leštěné, s..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Stolní lampa Art Deco - Evropa, 20. léta 20. stol., Amsterodamská škola, mosaz, matované vrstvené..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Stropní svítidlo - Německo, 1. třetina 20. stol., hliník, vrstvené opálové sklo, stropní svítidlo..