25 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Zlato Sacramenta - uhlová tužka, běloba, papír, pasparta, rám, sklo, 21×18,5 cm, sign. LD Z. Burian

24 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Velké párové vázy – 2 ks - vtlačená zn. Kunštátská Keramika Made in Czechoslovakia, bělnina pestře..

8 500 CZK
vyvolávací cena:
8 500 CZK

Nástolec, dóza srdce, dóza oválná – 3 ks - papírová nálepka Graniton 739 ⁄ 1 Tschechoslovaquie..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Hračky Dlouhý, Široký, Bystrozraký – 3 ks - Brno, kolem r. 1920, Umělecko-řemeslné dílny Bohumíra..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Dětské hry na jaře, 1936 - barevný tisk, papír, adjustováno ve dvou dřevěných lištách, 58×89,5 cm,..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Dětské hry v létě, 1937 - barevný tisk, papír, adjustováno ve dvou dřevěných lištách, 58×90 cm,..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Na pastvě, hračky – 12 ks - razítko Radost, Čechy, návrh hus původně V. Špála pro Artěl, postavy..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Podlahová lampa - Čechy, výroba Festa Holešovice, 60. léta 20. stol., za horka formovaný plast,..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Stolní a nástěnné lampy – 2 ks - Čechy, návrh H. Frantová v r. 1953, niklovaný obecný kov, nová..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Závěsná polička - Čechy, po r. 1959, návrh pravděpodobně L. Volák, výroba Dřevopodnik Holešov,..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Kočka hračka - firemní zn. F, čs. patent č. 115236, Československo, návrh L. Niklová v r. 1963,..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Beránek - Čechy, návrh L. Niklová kolem r. 1963, výroba fa Fatra Napajedla, plast, malováno,..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Židle – 2 ks - Čechy, varianta návrhu M. Navrátila z 60. let 20. stol., černě lakované kovové nohy..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Lampa podlahová No. 1706 - Čechy, návrh J. Hůrka pro Napako, 60. léta 20. stol., obecný kov černě..