vyvolávací cena:
140 000 CZK

Model, 1997–98 - akryl, plátno, 150×160 cm, sign. na rubu na plátně P. Mrkus, Model 97-98

vyvolávací cena:
85 000 CZK

Bez názvu, 1996 - olej, dřevěná deska, 120×90 cm, sign. UD na rubu Jaroslav Vožniak, 1996

40 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Vidlička, 1992 - barevný lept, papír, 38 ⁄ 50, pasparta, rám, sklo, 39×29 cm, sign. PD tužkou..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Lžička, 1992 - barevný lept, papír, 38 ⁄ 50, pasparta, rám, sklo, 39×29 cm, sign. PD tužkou..

26 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

42 000 CZK
vyvolávací cena:
36 000 CZK

Sliny, 1991 - černobílá fotografie, 107×181 cm, sign. na rubu tužkou Václav Stratil 1991

42 000 CZK
vyvolávací cena:
36 000 CZK

Krev, 1991 - černobílá fotografie, 108×164 cm, sign. na rubu tužkou Václav Stratil 1991

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Hlava, 1997 - serigrafie, papír, E.A., 45×45 cm, sign. PD tužkou Adriena Šimotová 97

40 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Židle s područkami – H 128 - Čechy, návrh J. Halabala po r. 1930, výroba UP závody, chromované..

vyvolávací cena:
40 000 CZK

50 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Velké stropnice – 5 ks - Čechy, 20. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, opálové sklo podjímané..

70 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Vymezení VI., 2000 - závěsný objekt, dřevo, akryl, v. 57 cm, š. 72,5 cm, hl. 41 cm, sign. na rubu..

vyvolávací cena:
30 000 CZK

Bez názvu – 3 ks, 1997 - fotografie na plátně, rám, 20×20 cm, sign. PD tužkou na rámu..

vyvolávací cena:
80 000 CZK

Nástěnná látka - Čechy ⁄ Rakousko?, kolem r. 1925, tkaný dekor s celoplošným motivem stylizovaných..

vyvolávací cena:
45 000 CZK

Urna - Čechy, 1910–1920, litý patinovaný bronz, schránka ve tvaru velké amfory, válcová noha s..

vyvolávací cena:
150 000 CZK

Kubistická pohovka - Čechy, 1913–1918, dřevo s tmavě mořenou dubovou dýhou, pohovka s hrotitým,..

vyvolávací cena:
65 000 CZK

Kubistický stolek - Čechy, 1913–1918, dřevo s tmavě mořenou dubovou dýhou, stolek s oktogonální..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

Patrik a Denisa po několika letech, 1977 - černobílá fotografie, rám, sklo, 22×16,5 cm, sign. PD..