datum aukce 15. 10. 2017 13:30
54
vyvolávací cena: 140 000 CZK

136. Hudeček Antonín 1872–1941

Krajina s břízami, 1910–1914 - olej, lepenka, rám, 65×100 cm, sign. PD A. Hudeček