#161

Jindřich Sitte
(1888 – 1951)

Na Metuji

Sitte Jindřich
#161

Jindřich Sitte
(1888 – 1951)

Na Metuji

151-200
379 zobrazení
12 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
15. 10. 2017 13:30

Na Metuji - olej, plátno, rám, 44×60 cm, sign. LD tužkou Sitte, na rubu na pap. štítku Jindřich Sitte, Na Metuji, originál malíř Sitte, č. 5