Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#161
Jindřich Sitte
(1888 – 1951)
Na Metuji
#161
Jindřich Sitte
(1888 – 1951)
Na Metuji
151-200
379 zobrazení
12 000 Kč
Aukční dům Sýpka
15. 10. 2017 13:30
Jindřich Sitte
Prohlédnout autora
46. aukce
Aukční katalog
Na Metuji - olej, plátno, rám, 44×60 cm, sign. LD tužkou Sitte, na rubu na pap. štítku Jindřich Sitte, Na Metuji, originál malíř Sitte, č. 5
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript