datum aukce 15. 10. 2017 13:30
41
prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

170. Bez názvu

Váza ve stylu Wiener Werkstaette - Rakousko, 10. léta 20. stol., zlacená a patinovaná mosaz, celoplošně žebrované tělo s kladívkovým dekorem uprostřed přiškrcené jemným prstencem, výška 18,5 cm

7****7 12 000 CZK 15. 10. 2017 14:55:39
Sál 11 000 CZK 15. 10. 2017 14:55:36
7****7 11 000 CZK 15. 10. 2017 14:55:33
Sál 10 000 CZK 15. 10. 2017 14:55:28