Velký svatební pohár - protektorátní punc pro cizí zboží 1941–1949, stříbro uvnitř a částečně zlacené, hmotnost 509,50 g, kónický pohár s širokou odsazenou patkou, zvýrazněnou pásovým dekorem s čočkami, v medailonech svatební výjevy, výška 17,5 cm