datum aukce 15. 10. 2017 13:30
83
prodáno za: 410 000 CZK
vyvolávací cena: 400 000 CZK

24. Merta Jan *1952

Podlaha malíře, 2001–2005 - olej, plátno, 160×140 cm, sign. na rubu plátna Jan Merta 2001–2005 Podlaha malíře

Sál 410 000 CZK 15. 10. 2017 13:46:08
7****5 400 000 CZK 15. 10. 2017 13:45:58