vyvolávací cena:
8 000 CZK

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Poezie struktury linie, 2009 - serigrafie, papír, rám, sklo, 33 × 33 cm, sign. PD tužkou Sýkora..

26 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

vyvolávací cena:
15 000 CZK

60 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Raumskulptur, 1972 - mosaz, dřevěná podstava, 33 × 26 × 18 cm, sign. PD JK 72.

vyvolávací cena:
70 000 CZK

Válcová struktura, kolem r. 1973 - tuš, tužka, papír, pasparta, rám, sklo, 44 × 32,5 cm..

vyvolávací cena:
22 000 CZK

Méphistopheles – mon ami, 1981 - alchymáž, froasáž, papír, pasparta, rám, sklo, 34 × 26 cm,..

vyvolávací cena:
25 000 CZK

Bez názvu, 1963 - koláž, akvarel, papír, karton, 25 × 41,5 cm, sign. PD P. Kotík 63

50 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Bez názvu, 1974 - koláž, papír, pasparta, rám, sklo, 29,5 × 70 cm, sign. PD JK 74

vyvolávací cena:
30 000 CZK

Une sirene vers, 1973 - froasáž, papír, pasparta, rám, sklo, 32,5 × 52,5 cm, sign. UD aut. značkou

24 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Z cyklu One or two or Crowd, 2008 - kresba sprejem, papír, rám, sklo, 69 × 98,5 cm, sign. na rubu..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Bez názvu, 1986 - perforovaný tisk, papír, 4/10, 26 × 38 cm, sign. PD Alena Kučerová 1986

65 000 CZK
vyvolávací cena:
48 000 CZK

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Milosrdný Samaritán III, 1945 - suchá jehla, papír, rám, sklo, 24,5 × 17,5 cm, sign. UD Tichý,..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Postava, 1962 - strukturální grafika, papír, pasparta, rám, sklo, 42,5 × 17 cm, sign. V. Boudník..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Ryba, 1958 - lept, papír, rám, sklo, 15/100, 9,5 x 11 cm, sign. UD V. Boudník 58