vyvolávací cena:
12 000 CZK

Plakát Škoda 1200 - barevný tisk, papír, rám, sklo, 83,5 × 60 cm

60 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Originální návrh plakátu automobilu Škoda 1200 - tužka, tempera, papír, rám, sklo 98 × 76,5 cm,..

vyvolávací cena:
95 000 CZK

Originální návrh automobilu Tatra - tužka, tempera, papír, rám, sklo, 74 × 99 cm Odborně..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Plakát Plány podle barev – Velký akt, 1966 - litografie, papír, rám, sklo, 50 × 59,5 cm, zn. PD..

vyvolávací cena:
32 000 CZK

Akt, 1966 - lept, papír, pasparta, rám, sklo, 29 × 20,5 cm, sign. UD tužkou Vladimír Boudník..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Matka s dítětem - patinovaná sádra, dřevěná podstava, v. 22 cm, rytá zn. S. Lacinová, na podstavci..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

24 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

vyvolávací cena:
24 000 CZK

Bez názvu, 1963 - monotyp, papír, pasparta, 21,5 ×28 cm, sign. PD tužkou Jan Kubíček 63..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Svítidlo stolní - Čechy, Uherské Hradiště, výroba ÚLUV pro Družstevní práci v letech 1960–69,..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Orloj světelných roků - sign. Lisek, Čechy, 70. léta 20. stol., tónované pryže, mosazný plech,..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Poslední večeře pro kostel sv. Josefa v Senetářově - olej, plátno, rám, 75 × 130 cm, sign. PD..

210 000 CZK
vyvolávací cena:
190 000 CZK

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Funkcionalistická stropnice - Čechy, 30. léta 20. stol., Jablonec nad Nisou, výroba fa Josef Felix..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Lampa stolní velká - Čechy, 30. léta 20. stol., návrh pravděpodobně J. Anýž ze série IAS,..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Dóza - vtlač. značka Cawe, Československo, kolem r. 1930, návrh pravděpodobně B. Južnič pro fu..

26 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Stropní stínidlo - Československo, 1936, chromovaný obecný kov, mléčné sklo, stropní stínidlo se..