vyvolávací cena:
12 000 CZK

Velký nástěnný tác s pávem - Střední Evropa, 10. léta 20. stol., tepaná měď s barevnými smalty,..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Váza s kvítky trubače - Francie nebo Čechy, 1. čtvrtina 20. století, váza z čirého bezbarvého skla..

vyvolávací cena:
160 000 CZK

Lesní zákoutí s řekou, 1933 - olej, plátno, rám, 93 × 120 cm, sign. PD Ant. Hudeček 933 Odhadní..

vyvolávací cena:
50 000 CZK

Krajina pod mraky - olej, karton, rám, sklo, 50 × 65 cm, sign. PD Ant. Hudeček

42 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Letní krajina - olej, karton, rám, sklo, 50 × 66 cm, sign. PD Panuška

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Letní krajina - olej, karton, rám, 35,5 × 49,5 cm, sign. LD O. Bubeníček

vyvolávací cena:
48 000 CZK

V zahradě - olej, plátno, rám, 50 × 65 cm, sign. PD Multrus

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Dívka s kloboukem - vtlačená značka, číslo modelu 104, Rakousko/Čechy, 20. léta 20. stol.,..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Soubor kreseb – 5 ks, 1914–1917 - tužka, uhel, tuš, akvarel, papír, pasparta, rám, sklo,..

vyvolávací cena:
22 000 CZK

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Váza s mosaznou montáží - Čechy, firma Viléma Kralika syn, sklárna Lenora, čiré matované sklo..

240 000 CZK
vyvolávací cena:
130 000 CZK

Kytice, kolem r. 1909 - olej, plátno na kartonu, rám, sklo, 48 × 40 cm, sign. LN M. Švabinský, na..

vyvolávací cena:
28 000 CZK

Zasněžená krajina, 1916 - olej, karton, rám, 68 × 79 cm, sign. LD G. Macoun 16

38 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Podzimní krajina, 1921 - olej, karton, rám, sklo, 50 × 70 cm, sign. PD Aug. Mervart 21

vyvolávací cena:
50 000 CZK

Krajina s vesnicí - olej, karton, rám, sklo, 51 × 66,5 cm, sign. PD tužkou Ullmann

vyvolávací cena:
60 000 CZK

Blaník z údolí Blanice u Louňovic, 1942 - olej, plátno, rám, 57 × 78 cm, sign. LD O. Bubeníček,..

44 000 CZK
vyvolávací cena:
34 000 CZK

Busta dívky - litá sign. Horejc, Čechy, patinovaný bronz, mramorový sokl, výška 28,5 cm

80 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Dáma se slunečníkem - olej, překližka, rám, 54 × 60 cm, sign. PD V. Košvanec, na rubu papírový..