vyvolávací cena:
10 000 CZK

12 000 CZK
vyvolávací cena:
11 000 CZK

Starý průplav v Amsterodamu, 1913 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 35,5 × 41,5 cm,..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Les pottiers, Hrnčíři, 1905 - barevný lept, papír, rám, sklo, 24 × 30 cm, sign. PD T. F. Šimon 07,..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Les Halles et L'église Saint-Eustache, 1926 - lept, papír, pasparta, rám, sklo, 33,5 × 38,5 cm,..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

11 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

vyvolávací cena:
70 000 CZK

Pralesem - kvaš, pastel, papír, pasparta, rám, sklo, 36 × 28 cm, sign. LD Z. Burian

12 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Z rituálu toledských haeretiků, 1911 - černobílý dřevoryt, papír, pasparta, rám, sklo, 16,5 × 13..

vyvolávací cena:
17 000 CZK

Náš přítel José, 1955 - tuš, karton, pasparta, rám, sklo, 31 x 43,5 cm

vyvolávací cena:
17 000 CZK

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Model parníku ROBT. E. LEE - Evropa, 2. třetina 20. stol., mosaz, překližka, lakované dřevo,..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Velké exteriérové kuželky – 10 ks - Čechy, počátek 20. stol., mořené soustružené dřevo, obecný..

17 000 CZK
vyvolávací cena:
17 000 CZK

Betlém – 36 ks - Čechy, 2. polovina 19. stol., řezbované a polychromované dřevo, soubor biblických..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Strejček Votruba a jeho synek Nekňuba - Čechy, 30. léta 20.stol., návrh Alois Preclík pro fu APAS..

vyvolávací cena:
75 000 CZK

Loutky – 24 ks - Čechy, počátek 20. stol., soubor loutek 24 ks: 1 koník, 23 postav, malovaná..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Hračky velboub a vajíčko – 2 ks - jedno razítko Artěl, číslice tužkou, Čechy, návrh M. Podhajská,..

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Dóza - Čechy, návrh A. Petrus v Kolíně, kolem r. 1915–1925, měkké dřevo s pestrým malovaným..

vyvolávací cena:
14 000 CZK

Velká podlahová lampa - Čechy, Uherské Hradiště, výroba ÚLUV pro Družstevní práci v letech..