vyvolávací cena:
20 000 CZK

Bez názvu - serigrafie, papír, 77/250, rám, galerijní sklo, 50,5 × 50,5 cm, sign. PD tužkou..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Who’s perfect? - kresba sprejem, papír, rám, sklo 69 × 98,5 cm, sign. na rubu Krištof Kintera 2002

25 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Z cyklu One or two or Crowd, 2008 - kresba sprejem, papír, rám, sklo 69 × 98,5 cm, sign. na rubu..

80 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Bez názvu, 1982 - olej, plátno, rám, 95,5 × 130,5 cm, sign. na rubu na rámu Načeradský

vyvolávací cena:
38 000 CZK

Žena, 1979 - olej, karton, rám, oboustranná malba, 49,5 × 34 cm, sign. UD Načeradský 79

150 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Bez názvu, 2017 - pigmenty, lak, plátno, 120 × 100 cm, sign. na rubu na plátně Houser 2017 odhadní..

vyvolávací cena:
180 000 CZK

Ještěrka, 1997 - kombinovaná technika, elektrické světlo, 62 × 42 × 42 cm Přiloženo schéma..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Velký nástolec - vtlačená značka Sandrik A.S., č. mod. 8847, Slovensko, Dolné Hamre, 10.–20. léta..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Dívka s lampou - Rakousko, 20. léta 20. stol., výroba pravděpodobně fa Hagenauer, chromovaný..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Stropnice - Čechy, počátek 20. stol., niklovaná mosaz, matované čiré sklo s probrušovaným dekorem,..

vyvolávací cena:
40 000 CZK

Párové kubistické květníky - uvnitř vtlačená značka a číslice 391, Čechy, 10.–20. léta 20. stol.,..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Kubistický nástolec - sign. I. Hockenmaier, Čechy?, 10.–20. léta 20. stol., měděný pomosazený..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Dvojice, 50. léta 20. stol. - tužka, papír, pasparta, rám, sklo, 38,5 × 53 cm, sign. LD..

vyvolávací cena:
26 000 CZK

Střihy, 1970 - lept, papír, 40 × 30 cm, ign. PD tužkou Adriena Šimotová 70

65 000 CZK
vyvolávací cena:
65 000 CZK

Ephémerismus, 1993 - olej, plátno, rám, 125 × 95 cm, sign na rubu Josef Žáček, 1993

50 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Tečka, čárka, 2011 - akryl, plátno, 120 × 150 cm, sign. PD Mladějovský 2011

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Torzo, 1980 - serigrafie, papír, 109/125, 69 × 53 cm, sign. PD tužkou Adriena Šimotová 80

22 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Bez názvu, 1971 - tuš, plátno na kartonu, pasparta, rám, sklo, 13 × 20 cm, sign. LD Kamil Lhoták..